Спорт – обгортка фізичної культури.

З 6 по 8 червня у Львові триватиме Х Всеукраїнський дитячий турнір «Легенди “Спартака” – 2017». До міста з’їдеться 10 найкращих дитячих команд з усієї країни, щоби позмагатися за першість.

Як зазначив Андрій Перчак, голова Львівської міської організації фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”, участь у турнірі братимуть команди зі Львова, Чернігова, Ужгорода, Черкас, Одеси, Хмельницька та Тернополя. Загалом буде по 12 команд у кожній віковій категорії. А по закінченню турніру усіх учасників буде нагороджено медалями за участь та солодкими подарунками. Кращі отримають кубки та цінні призи.

Не випадково турнір носить назву цієї команди. «Спартак» – це символ львівського футболу та успіху. І, як зазначають організатори, про це важливо пам’ятати.

“Я можу назвати з пам’яті прізвища тих, то починав із “Легенд “Спратака”, а зараз грають у професійних командах. Це Олег Пудрик – “Шахтар Донецьк”, Максим Соломаха і Олексій Гоцуляк із львівських “Карпат”. Саме такими турнірами потрібно заохочувати дітей прагнути досягнути вершин у спорті”, – зазначив Андрій Перчак.

Також важливо, щоб успішні спортсмени, які представляють наше місто на всеукраїнському рівні чи за кордоном на міжнародній арені відчували підтримку, яка б дозволила їм залишатися в нашій країні, а не переїздити в інші, де запропонують кращі умови.

«Часто ми не популяризуємо успіхи молодих спортсменів, а вони, не відчуваючи суспільної підтримки, не професіоналізують себе у спорті і шукають інші можливості, роблять кар’єру в інших напрямках. Якщо у суспільстві більше говорять про політику ніж про спорт – це певний сигнал того, що ми не у тому напрямку думаємо. Адже політика – це завершення усіх суспільних процесів. А суспільні процеси є в основі, і одним з їх елементів є фізична культура», – наголосив генеральний спонсор турніру та голова благодійного фонду Віталій Ковтун.

Також пан Ковтун пообіцяв, що його фонд завжди підтримуватиме молодих талантів. Спорт та успіх у спорті – це обгортка фізичної культури. На жаль, в Україні державна політика не спрямована на розвиток спорту, не має тренду, а проблеми зміщені в іншому напрямку, але разом з тим мусимо розуміти, що покоління має бути здоровим. Недаремно говорять, що в здоровому тілі – здоровий дух.

Screenshot_10-1-768x465

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *