“Міні-топ-модель Львова 2017”.

На початку червня, коли відзначаємо День захисту дітей, у Львові обирали “Міні-топ-модель Львова 2017”. 15 маленьких красунь змагались у двох вікових категоріях: “Kids” (5-6 років) та “Teens” (7-11 років).За словами генерального спонсора свята Віталія Ковтуна, дитячі мрії  повинні здійснюватись.

«Усі дівчатка мріють бути принцесами, хочуть бути схожими на героїв своїх улюблених казок. Коли вони маленькі, ми робимо усе для того, аби здійснити їх мрії», – говорить голова благодійного фонду Віталій Ковтун.

Під час презентації маленькі принцеси зі своїми мамами виходили  привітатись зі журі та глядачами. Пізніше проходив конкурс, під час якого дітки виходили у стилізованих образах героїв казки “Країна задзеркалля” Льюїса Керрола. Атмосфера свята була казкова, тому море задоволення отримали і учасники свята, і глядачі.

Наприкінці дітки виходили на сцену у вечірніх вбраннях. Загалом, дівчатка співали, танцювали, читали вірші, позували для фотозйомки, демонстрували власні картини, робили складні гімнастичні вправи та навіть показували прийоми кунг-фу.

Нелегке завдання було у журі – обрати найкращих. Та вони справились із ним. А хто не став міс чи віцеміс, той був кращим у своїй особливій категорії: Міс Харизматичність, Міс Вишуканість, Міс Артистичність, Міс Шарм, Міс Талант, Міс Стиль та багато інших. А міні топ-моделлю Львова стала 5-ти річна Гетьманчук Мілена та 9-ти річна Малицька Наталія.

Усі учасники отримали нагороди та подарунки.

18922122_1831870510467455_4439870037521266091_n

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *