З Днем Незалежності!

Незалежність – це відповідальність за своє життя в цілому. За свій добробут, свою безпеку та поведінку. Це коли людина виходить зі своїх певних потреб і бажань, а не із загальноприйнятих норм чи продиктованих правил. 
Суспільство, яке має незалежницьке мислення, не приклоняється перед якимось міністерством, а дає задачі інституціям, які функціонують в його інтересах. Я переконаний, що українське суспільство дозріло до того, аби усвідомити свою незалежність, бо це не лише прагнення, а й відповідальність.
Ми вже живемо у своєму домі, нам немає на кого нарікати, і абсолютно правильно мислити категоріями, що влада не винувата у всьому. Так, вона винна у багатьох речах, але не у всьому. А як тільки ми починаємо звинувачувати щось поза собою (ту ж саму владу), то в цей момент виносимо собі персональний вирок своєї залежності.
Постає питання: чи відчуває кожен з нас себе незалежним, живучи в цій країні?! Адже, коли ми перекладаємо відповідальність на уряд і всіх навколо нас, то визнаємо, що ми є абсолютно залежними і не вільними. Ось таке протиріччя потрібно ліквідувати. Саме тоді відбудуться довгоочікувані зміни і влади, і уряду.
Свою незалежність потрібно дуже сильно цінувати. В той же час варто пам’ятати, що статус незалежності ми можемо мати тільки тоді, коли житимемо в гармонії з іншими державами.
Лише з незалежним суспільством буде незалежна держава. Цінуймо свою незалежність. Шануймо й пишаймося нашими символами. Це наша ідентичність, яку ми вибудовуємо століттями, працею, свободою та вільнодумством.
Нехай кожен із нас буде незалежним і відповідальним за свою незалежність!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *